Klaudia Winiarska-Przydział – psycholog. Ukończyła jednolite studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie na kierunku psychologia o specjalności psychologia kliniczna oraz studia podyplomowe z zakresu psychotraumatologii.
Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z małżeństwami oraz parami przygotowującymi się do małżeństwa.
Zakres pomocy: konsultacje psychologiczne indywidualne dla osób dorosłych, konsultacje dla par i małżeństw w zakresie problemów w relacji, pomoc dla osób zmagających się: z problemem niepłodności, depresją poporodową, sytuacjami okołorozwodowymi, żałobą, zaburzeniami emocjonalnymi, niską samooceną, depresją, zaburzeniami osobowości.
Patrycja Kołtunik-Jaworska – psycholog. Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała w szkołach i poradniach zajmujących się diagnozą i terapią. W trakcie całościowego czteroletniego kursu w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie „Psychoterapia systemowa i psychodynamiczną rodzin, par i pacjentów indywidualnych” posiadającego atestację Sekcji Naukowej Psychoterapii i Sekcji Naukowej Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Specjalizuje się we wsparciu psychologicznym młodzieży i młodych dorosłych. Pracuje pod stałą superwizją Sekcji Naukowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Zakres pomocy: wsparcie psychologiczne dla młodzieży i młodych dorosłych przeżywających trudne chwile, borykających się z niską samooceną, nieśmiałością, lękiem, nadmiernym stresem, negatywnymi myślami na swój temat, trudnościami w relacjach.
Aneta Kamińska- Drobot – psycholog. Ukończyła studia magisterskie psychologiczne o specjalności psychoterapia oraz studia pedagogiczne . Doświadczenie zdobywała w Poradni Psychologicznej i Ośrodku Psychoterapii ,,Na Taborze". Aktualnie w trakcie 4,5 letniego kursu psychoterapii w nurcie psychodynamicznym z integracyjnym akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne prowadzonym we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej z siedzibą w Krakowie.
Zakres pomocy: wsparcie psychologiczne osób dorosłych z zaburzeniami emocjonalnymi, lękowymi, obsesyjno- kompulsywnymi, pomoc w kryzysach życiowych, wsparcie osób z rodzin dysfunkcyjnych, wsparcie osób z niską samooceną i brakiem akceptacji oraz wsparcie osób doświadczających trudności w relacjach.
Helena Łukasiewicz – psycholog. Ukończyła studia magisterskie na kierunku psychologia o specjalności psychoterapia oraz studia na kierunku socjologia o specjalności pracownik socjalny. Aktualnie studiuje pedagogikę oraz jest w trakcie kursu w Centrum Rozwiązań - Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach. Pracowała jako pracownik socjalny z osobami bezdomnymi oraz z seniorami, terapeuta osób z upośledzeniem umysłowym, opiekunka w żłobku i asystent rodziny. Pasjonatka teatru, ukończyła Studium Terapii przez sztukę Inki Dowlasz w Krakowie. Obecnie pracuje jako psycholog szkolny w trzech placówkach edukacyjnych.
Zakres pomocy: wsparcie psychologiczne osób dorosłych oraz dzieci z zaburzeniami emocjonalnymi, lękowymi, pomoc w kryzysach życiowych, wsparcie osób z rodzin dysfunkcyjnych.
Anna Sawicka – Ukończyłam psychologię, pedagogikę i pielęgniarstwo. Moje zainteresowania to nie tylko psychika człowieka ale staram się patrzeć na człowieka holistycznie w czym na pewno pomaga mi wiedza medyczna. Interesuje mnie medycyna naturalna, ziołolecznictwo, jestem certyfikowanym hirudoterapeutą. Jako psycholog rozwijam się ciągle od czasu ukończenia studiów psychologicznych w kierunku terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniu. Jest to najbliższa mojej wizji człowieka droga pomocy psychologicznej. Ukończyłam I i II stopień szkolenia TSR oraz wiele godzin szkoleń specjalistycznych i obecnie jestem na etapie zdobywania tytułu terapeuty TSR. Jestem członkiem PSTTSR oraz poddaje swoją pracę superwizji certyfikowanego superwizora PSTTSR. Prywatnie jestem żoną, mamą 5 dzieci, uwielbiam tańczyć, jeździć na rowerze oraz spędzać czas w ogrodzie kopiąc i przesądzając kwiaty.
Zakres pomocy: wsparcie psychologiczne indywidualne dzieci, młodzieży i dorosłych dotyczące zaburzeń lękowych, stanów depresyjnych i zaburzeń odżywiania.
Maciej Ruszel – psychoterapeuta w trakcie szkolenia. Magister pedagogiki (Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie) oraz teologii (Uniwersytet Papipieski Jana Pawła II w Krakowie). Obecnie finalizuje 4 letni kursu psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz odbył dwuletni staż na oddziale dziennym Specjalistycznego Psychiatrycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej im. prof. Antoniego Kępińskiego w Jarosławiu. Pracuje z osobami dorosłymi.
Zakres pomocy: psychoterapia indywidualna osób dorosłych, nadmiarowy stres, lęki, fobie, nerwica, depresja, problemy z akceptacją i poczuciem własnej wartości, problemy w relacjach, zaburzenia osobowości, zaburzenia obsesyjno – kompulsywne, trudności w relacjach, kryzysy życiowe.
Roksana Jędryka-Nykiel – ukończyła pierwszy etap Szkoły Psychoterapeutów Instytutu Treningu i Edukacji Gestalt. W trakcie 5 roku studiów psychologicznych na specjalności „psychologia kliniczna”. Swoje doświadczenie zdobywała w Poradni Psychologiczno-Psychoterapeutycznej „Na Taborze” oraz na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Dębicy. Pracuje z osobami dorosłymi. Roksana o swojej pracy mówi: „W psychoterapii fascynuje mnie bycie z drugą osobą w spotkaniu. Sam proces psychoterapii jest dla mnie podróżą poprzez emocje, uczucia i historię klienta.”
Zakres pomocy: psychoterapia indywidualna, wsparcie psychologiczne, DDA, regulacja emocji, strata i żałoba, lęk, depresja, niska samoocena, brak akceptacji, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, nerwica eklezjogenna, problemy natury egzystencjalnej, wypalenie zawodowe.
Sylwia Zagajewska-Kajuth – psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia. Ukończyła jednolite studia magisterskie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II na kierunkach: Psychologia, Nauki o Rodzinie oraz studia podyplomowe z Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Rzeszowskim. Ukończyła II stopień szkolenia podyplomowego z zakresu terapii rodzin organizowanego przez Krakowski Instytut Psychoterapii Stowarzyszenia Siemacha. Obecnie w trakcie 4,5- letniego szkolenia w nurcie psychodynamicznym z integracyjnym. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Domu dla Dzieci i Młodzieży „Mieszko” w Rzeszowie, współpracując ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rodziny „Szczęśliwy Dom”, prowadząc sesje psychologiczne w ramach Grupy Leczenia Otyłości w Centrum Medycznym Medicor. Obecnie pracuje w Środowiskowym Domu Samopomocy w Rzeszowie na stanowisku psychologa wspierając osoby przewlekle psychicznie chore oraz niepełnosprawne intelektualnie oraz ich rodziny.
Iwona Bukała-Siedlecka – terapeuta TSR (Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach) w procesie kształcenia, pedagog, socjoterapeuta, praktyk Kids'Skills, trener TUS, pracuje pod stałą superwizją certyfikowanego superwizora PSTTSR. Obecnie poszerza edukację o studia psychologiczne. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.
Zakres pomocy: konsultacje, wsparcie i terapia krótkoterminowa w TSR dla dzieci (od 7 r.ż.), młodzieży i dorosłych (głównie kobiet) oraz rodzin, skierowane na poprawę funkcjonowania w konkretnym obszarze (budowanie relacji, radzenie sobie z emocjami i stresem, wsparcie w kryzysowym momencie, lęki, poczucie własnej wartości, trudne zachowania, trudności wychowawcze, wsparcie rodzicielskie),
- zajęcia rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne, trening umiejętności społecznej dla dzieci i młodzieży,
- konsultacje rodzicielskie,
- warsztaty rozwojowe dla kobiet,
- warsztaty psychoedukacyjne dla rodziców
Róża Gmyz – praktykantka. Obecnie studentka psychologii na trzecim roku. Jestem osobą empatyczną, cierpliwą i zabiegam o zrozumienie innych. Posiadam umiejętność słuchania oraz rozumienia potrzeb oraz problemów innych osób. Moją siłą jest umiejętność analizy sytuacji oraz znajdowania rozwiązań na problematyczne zagadnienia. Otwarta na różnorodność i gotowa do pracy z różnymi grupami społecznymi.
Zakres pomocy: bezpłatne wsparcie psychologiczne dla osób tego potrzebujących.
Patrycja Fołta- praktykantka. Aktualnie studiuję psychologię- V rok, jestem magistrem pedagogiki. Od dwóch lat zdobywam doświadczenie w pracy z dziećmi na stanowisku pedagoga specjalnego. W pracy zawsze kieruję się dobrem drugiej osoby i uwzględniam jej potrzeby oraz zasoby. Kluczowe jest dla mnie stworzenie bezpiecznej przestrzeni, pełnej akceptacji, zaufania i zrozumienia.
Zakres pomocy: bezpłatne wsparcie psychologiczne dla osób tego potrzebujących.
Lwowska 127,
Rzeszów